To był wyjątkowy i pełny wzruszeń dzień. Nasze starszaki z grupy Kotków uroczyście pożegnały przedszkole, kończąc ważny etap swojej edukacyjnej przygody. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki, gratulując im osiągnięć i życząc wielu sukcesów w szkole.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości oraz wielu przyjaźni.
Powodzenia w klasie pierwszej !


.jpg)




