poniedziałek, 22 czerwca 2026

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA KOTKI

To był wyjątkowy i pełny wzruszeń dzień. Nasze starszaki z grupy Kotków uroczyście pożegnały przedszkole, kończąc ważny etap swojej edukacyjnej przygody. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki, gratulując im osiągnięć i życząc wielu sukcesów w szkole.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości oraz wielu przyjaźni.

Powodzenia w klasie pierwszej !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz