sobota, 24 stycznia 2015

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu


"Nie wiedzielibyśmy co jest dziś, nie wiedząc co było wczoraj..." Takie oto powitanie padło podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w jednej z grup przedszkolnych.
W tym tygodniu gościliśmy Szanowne Babcie i Szanownych Dziadków w naszym przedszkolu chcąc podziękować im za: wiedzę, doświadczenia, bezwarunkową miłość i nielimitowany czas poświęcany wnukom.

Nie ma takich słów, którymi można byłoby okazać wdzięczność serca, ale czasami jeden obraz, jedno przedstawienie, drobny upominek czy wspólny śpiew mówią więcej niż tysiąc słów..."

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom, że tak chętnie uczestniczą w naszych uroczystościach, za słodkie niespodzianki, które przygotowali dla swoich wnuczek i wnuków. Życzymy dużo zdrowia, radości i uśmiechu!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Babci i Dziadka w poszczególnych grupach wiekowych:

Zdjęcia z grupy "Biedronek";

Zdjęcia z grupy "Żółwików";

Zdjęcia z grupy "Misiów";

Zdjęcia z grupy "Tygrysków";

Zdjęcia z grupy "Motylki".

W tym tak ważnym dniu pragniemy również złożyć podziękowania za pomoc w organizacji imprezy przedszkolnej wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie strojów, słodkich niespodzianek, napojów, a przede wszystkim mamom które upiekły przepyszne ciasta: Pani E. Głombek, Pani Kotwasińska, Pani Ostolska, Pani Kacewicz, Pani Agnieszka Ryguła, Pani Agnieszka Olejarczyk, Pani Małgorzata Pojda, Pani Adrianna Pęszor, Pani Katarzyna Pieczka, Pani Anna Białoń, Pani Iwona Operchalska, Pani Beata Zorembska, Pani Mariola Ryguła, Pani Agnieszka Wybrańczyk. Podziękowania Paniom: Patrycji Szwed oraz Katarzynie Zoń ze sklepu spożywczego "Gama" za zaopatrzenie w artykuły spożywcze, a także podziękowania za ciasteczka i soki dla Pani Justyny Kijok, Pana Mirosława Szczęsnego.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza