piątek, 12 lutego 2016

Przedszkolny "Bal karnawałowy"


Przedszkolny "Bal karnawałowy" już za nami. Dzieci prezentowały się w ciekawych strojach przepięknie! Czasem maska skutecznie zasłaniała twarz i ciężko było zgadnąć: któż to taki?


Przebrane przedszkolaki chętnie uczestniczyły w organizowanych zabawach z Wodzirejem, Paniami oraz podejmowały tańce w parach! 

 
Dodatkowo rozstrzygnięto konkurs plastyczny na najpiękniejszą maskę karnawałową, w której nagrodzono wszystkich uczestników za aktywny udział i ciekawy pomysł. Wszystkim biorącym udział: GRATULUJEMY!


Siły do dalszej zabawy szybko zregenerowaliśmy podczas poczęstunku w grupach. Bardzo miło było nam gościć przyszłych Przedszkolaków na naszym balu, którzy wraz ze swoimi Opiekunami aktywnie spędzali czas nie tylko na tanecznych zabawach, lecz także zaznajamiali się z naszymi salami i zabawkami.Zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć z przedszkolnego balu! - KLIK

1 komentarz:

  1. Całe przedszkole przepełnione było wspaniałą balową atmosferą, wszyscy cudownie się bawili. Gratulacje dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

    OdpowiedzUsuń