środa, 8 kwietnia 2020

Wielkanocny koszyczek - SÓWKI

Witajcie Kochani ! :) Jak Wasze dzisiejsze nastroje? Jesteście przygotowani do zajęć?:) Mam nadzieję, że tak więc zaczynajmy :) 
         
               Zapewne każdy z Was wiele razy przygotowywał razem z rodzicami wielkanocny koszyczek i dobrze wiecie co powinno się w nim znajdować. Dlatego mam dla Was inne pytanie, czy wiecie dlaczego w koszyczku muszą znajdować te produkty? Co symbolizują? Aby się tego dowiedzieć obejrzyjcie krótki film na ten temat- FILM

Jak się dowiedzieliśmy jednym z symboli wielkanocnych jest jajko - symbol nowego życia. Chciałabym, żebyście zapoznali się dzisiaj z budową jajka i poznali dość ciekawą teorię na temat historii pisanek :) Oto BAJKA specjalnie dla Was :) 

Zadaniem na dziś jest wykonanie wielkanocnego koszyczka, który znajduje się w Waszej wyprawce plastycznej. Do koszyczka będziecie mogli włożyć później kolorowe pisanki, albo jakieś słodkości :)

Proszę, abyście wykonali jeszcze ćwiczenia w kartach pracy na stronie 76,77 i 78.

Kochani, nie zapomnijcie też o aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, oczywiście zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa ! :) 

Pięknego, słonecznego dnia Wam życzę ! :) Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza